Laptop na biurku. Po lewej kwiat w szklance, po prawej książka, okulary i lampka.
O marce

Socjologiczne podejście, czyli coś co mnie wyróżnia

Socjolog-Kreuje to marka, której misją i celem jest budowanie świadomości i tożsamości marek oraz przedstawianie prawd społecznych, kierując się takimi wartościami, jak autentyczność, czy indywidualizm. W oparciu o emocje i dzięki socjologicznemu spojrzeniu jestem w stanie stworzyć skuteczną wesprzeć działania Twojego biznesu i przybliżyć funkcjonowanie światów społecznych.

Kim jestem

Stawiam na rozwój, otwartość i przekaz !

Mam na imię Agata i jestem dyplomowanym socjologiem. Rozwój osobisty, jak i osób znajdujących się w moim otoczeniu jest dla mnie kluczową wartością, dlatego każdą wolną chwile poświęcam na naukę i poszerzanie swoich kompetencji. Wybór kierunku studiów był nieprzypadkowy, od kiedy sięgam pamięcią interesowałam się tematyką komunikacji, tożsamości, budowania więzi i relacji, czy rzeczami, jakimi rządzą się światy społeczne.

Jako konsultant biznesowy, dbałam o rozwój i prawidłowe funkcjonowanie działalności swoich klientów, w zakresie organizacji, szkoleń, komunikacji, czy marketingu. Prowadziłam masowe rekrutacje, oraz zajmowałam się onbording’iem pracowników z kraju, jak i zza granicy. Półtoraroczna przygoda w biurze nieruchomości pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia w tworzeniu ofert sprzedażowych, budowaniu wizerunku marek z segmentu premium, oraz wprowadziła w świat kreacji, za pomocą mediów społecznościowych.

Prywatnie każdą wolną chwile staram się spędzać na łonie natury zdala od wielkomiejskiego zgiełku. Kocham morze, włoską kuchnie i jestem pasjonatką nietuzinkowych nieruchomości, wyjątkowych wnętrz i pięknych samochodów z lat 90′ tych .

Agata - socjolog, właściciel marki socjolog kreuje. Siedzi na fotelu przy stoliku, na którym znajduje się laptop.